KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264325

nr 1526 4325

Koefod Hansen, sjöfåglar. Signerad. Olja på duk, 44x63 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 mars 2023
kl 18:30:51